Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
05 Mayıs 2023 Cuma

Hollanda’da Anma Günü

Hollanda'da İkinci Dünya Savaşı ve sonrasında ölenleri anmak için bayraklar yarıya indirildi, iki dakikalık sessizlik ve saygı duruşu yapıldı.

Hollanda’da her yıl 4 Mayıs tarihinde İkinci Dünya Savaşı ve ardından gelen süreçte ölen asker ve sivilleri anmak için bayraklar yarıya indiriliyor, akşam 20.00’de ülke genelinde iki dakikalık sessizlik ve saygı duruşu yapılıyor. Dün de, savaşta ölenleri anmak için bayraklar yarıya indirildi. Akşam saat 20.00’deki iki dakikalık sessizlik için, o saatlerde trenler ve uçaklar kalkmadı, spor maçları ve konserler iki dakikalığına durduruldu. 

5 Mayıs tarihinde ise, yani bugün, Özgürlük ve Bağımsızlık günü kutlanıyor, ülke genelinde birçok festival ve kutlama düzenleniyor.

Geri Dön 05 Mayıs 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN