Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
13 Nisan 2023 Perşembe

Hollanda polisi, son altı ayda 30 ırkçılık olayına karıştı

Hollanda’da polis memurları, son altı ayda meslektaşları tarafından ayrımcılığa veya ırkçılığa uğradıkları 30 vaka bildirdi.

En güncel vaka, Lahey’de geçen hafta sosyal medyadaki uygunsuz yorumları nedeniyle uzaklaştırma alan aşırı sağcı PVV partisinin üyesi bir polis memuru hakkındaydı. Ulusal Polis Şefi Liesbeth Huyzer, polis memurlarının partilere üye olmasını yasaklamanın ‘ne mümkün, ne de istenen bir şey olduğu’ açıklamasında bulundu, ancak polislerin görevlerini tarafsız ve yasalara saygılı biçimde yerine getirmeleri için daha fazla efor sarfedilmesi gerektiğini kabul etti. 

Huyzer, polislerin kaçının parti üyesi olduğunun bilinmediğini, ancak polisler arasında genelde sağcı partilere eğilim olduğunu belirtti. 

Bu senenin başında, Paris’te ırkçı yuhalamalara katılırken videoya kaydedilen altı Hollandalı polis memurunun görevi askıya alınmıştı.

Geri Dön 13 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN