Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
19 Aralık 2023 Salı

Hollanda polisi: Havai fişek yasaklansın

Hollanda’da polis sendikaları, ülke genelinde güvenlik riskinin artığına dikkat çekerek yeni yılda 'havai fişeklerin yasaklanması' çağrısında bulundu.

Hollanda polisi: Havai fişek yasaklansın

Ülkedeki polis sendikaları tarafından yayımlanan ortak bir bildiride kolluk kuvvetlerinin çalışma koşullarının zorlaştığı, hayati tehlikelerinin artığı vurgulandı. Geçtiğimiz yıl çok sayıda polis memurunun havai fişekler nedeniyle, yanık ve işitme kaybı gibi sorunlar yaşadığı belirtildi. 

Buna ek olarak havai fişeklere yönelik düzenlemelerin bölgesel değil ülke genelinde tek tip olması gerektiğine dikkat çekildi.

Resmi rakamlara göre geçtiğimiz sene, yılbaşı kutlamalarında, havai fişekler nedeniyle 15 bine yakın olay yaşandı, 771 kişi tutuklandı, çoğu çocuk olan 52 kişi ciddi biçimde yaralandı. Ülke genelindeki toplam hasar 10 milyon avro olarak kayıtlara geçti.

Geri Dön 19 Aralık 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN