Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
21 Şubat 2023 Salı

Hollanda Dışişleri Bakanı: Savaş uzun sürecek, daha yolun yarısında bile değiliz

Hollanda Dışişleri Bakanı Wopke Hoekstra, Rusya-Ukrayna savaşının uzun süre devam edeceğini belirterek, "Daha yolun yarısında bile değiliz." dedi. 

Hoekstra, Algemeen Dagblad gazetesine verdiği röportajda, Ukrayna'ya askeri yardımların hız kesmeden devam etmesi gerektiğini söyledi.

“Daha yolun yarısında bile değiliz”

Ukrayna-Rusya savaşında daha çok azim gerektiğine işaret eden Hoekstra, “Dayanmalıyız. Şimdi desteklemeyi bırakamazsınız, o zaman her şey boşa gitmiş olacak. İkinci Dünya Savaşı'nın da çabuk biteceğini zannediyorlardı. Daha yolun yarısında bile değiliz." ifadesini kullandı.

“Silah ve teçhizat göndermeye devam etmekten başka seçeceğiniz yok”

Hoekstra, savaşın ne kadar devam edeceğine başkalarının yerine Ukrayna'nın kendisinin karar vereceğine vurgu yaparak, "Biz onları destekliyoruz. Aylarca muhtemelen yıllarca silah ve teçhizat göndermeye devam etmekten başka seçeneğiniz yok. Aksi takdirde müzakerelerden bahsetmenize bile gerek yok. Savaş alanında güçlü olanlar, eninde sonunda müzakere masasında başarılı olacaklardır." değerlendirmesinde bulundu.

Geri Dön 21 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN