Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
07 Mayıs 2024 Salı

Her yıl 31 bin sürücüye, 10 defadan fazla ceza kesiliyor

Hollanda radyo yayıncısı BNR adına yapılan bir araştırmaya göre, her yıl 31 bin sürücüye 10 defanın üzerinde ceza kesiliyor.

Her yıl 31 bin sürücüye, 10 defadan fazla ceza kesiliyor

Yılda 10 defadan fazla trafik cezası alanların yarısından fazlasının hız sınırı ihlâli yaptığı kaydedildi. Ayrıca hatalı park ve kırmızı ışıkta geçme de en fazla ceza kesilen trafik suçları arasında. Trafik Güvenliği Araştırma Enstitüsü’nün çalışmalarına göre, 4 yıl içerisinde 11 defa ceza alan sürücülerin trafik kazası yapma olasılığının diğer şoförlere göre 40 kat daha fazla. 

Hollanda’da 12 milyon kişinin araç ehliyeti var. Ülkede sivil toplum örgütleri Almanya’da olduğu gibi daha sert trafik cezaları çağrısında bulunuyor. Almanya’da 1 yıl içinde sekiz kez hız ihlâli yapan sürücülerin ehliyetine el konuluyor.

Geri Dön 07 Mayıs 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN