Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Nisan 2024 Cuma

Havalimanları yaz yoğunluğuna hazırlanıyor

Başkent Amsterdam'daki Schiphol Havalimanı başta olmak üzere, ülkedeki yoğun havalimanlarında güvenlik tarama işlemleri hızlandırılacak. Yeni sistemle güvenlik taramalarının sadece 3 saniye sürmesi hedefleniyor.

Havalimanları yaz yoğunluğuna hazırlanıyor

Schiphol Havalimanı yetkilileri, mayıs ayında yolcu sayısında yüzde 10'luk bir artış yaşandığını ve bu yaz aylarında günde 80 binin üzerinde yolcunun havalimanını kullanmasını beklediklerini açıkladı. Yeni güvenlik tarayıcıları, Schiphol dışında Rotterdam, Eindhoven ve Maastricht gibi yaz döneminde yoğunluk yaşanan diğer havalimanlarına da kurulacak.

Geçen yıl yaz aylarında İngiltere ve Almanya'da olduğu gibi Hollanda havalimanlarında da yoğunluk yaşanmıştı. Hollanda'dan tatil sezonunda en çok uçuş yapılan destinasyonların başında İspanya, İngiltere ve İtalya geliyor. Bu önlemlerle, havalimanlarında yaşanan yoğunluk sorununun hafifletilmesi ve yolcuların daha hızlı bir şekilde seyahat etmelerinin sağlanması amaçlanıyor.

Geri Dön 26 Nisan 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN