Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Ocak 2024 Cumartesi

Havalimanında 300 bin avroluk külçe altın yakalandı

Amsterdam'da bulunan Schiphol Havalimanı'nda, toplamda 300 bin avro değerinde çok sayıda külçe altın ele geçirildiği bildirildi.

Havalimanında 300 bin avroluk külçe altın yakalandı

Hollanda’nın başkenti Amsterdam’ın Schiphol Havalimanı’nda 21 Aralık 2023’te yapılan bir kontrolde 300 bin avro değerinde çok sayıda külçe altın ele geçirildiği duyuruldu. Altının, külçeler hâlinde çay poşetlerine saklandığı açıklandı. Olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı, bir kadının gözaltına alındığı bildirildi.

Güvenlik birimleri, şüphelinin Arjantin’den Çin’e seyahat eden 45 yaşında bir kadın olduğunu açıkladı.

Avrupa Birliği gümrük kuralları kapsamında, 10 bin avro ve üzerinde nakit para veya değerli eşyanın gümrükte beyan edilmesi gerekiyor.

Geri Dön 13 Ocak 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN