Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da hükümet yine anlaşamadı - 7 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
03 Ağustos 2023 Perşembe

Hava trafiği salgın öncesi seviyesinde

Hollanda'da son verilere göre, hava trafiği koronavirüs salgını öncesindeki seviyesine geri döndü.

Hava trafiği salgın öncesi seviyesinde

Ulusal İstatistik Ofisi (CBS) verilerine göre, Hollanda’nın beş büyük havalimanı, 2023’ün ikinci çeyreğinde toplam 19 bin yolcu ağırladı. Bu, hava trafiğinin neredeyse pandemi öncesi seviyesine döndüğü anlamına geliyor. 

İstatistik Ofisi, ikinci çeyrekte, Hollanda'dan kalkan veya Hollanda'ya gelen bir uçaktaki her 100 koltuktan yaklaşık 81’inin dolu olduğunu aktardı. 

Ülkenin en büyük havalimanı olan Amsterdam Schiphol Havalimanı, yılın ikinci çeyreğinde, 2022’nin aynı dönemine kıyasla yüzde 5,4 artışla yaklaşık 115 bin uçuş gerçekleştirdi. 

Geri Dön 03 Ağustos 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN