Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Mayıs 2024 Cuma

Halsema: Hollanda narko-devlete dönüşüyor

Amsterdam Belediye Başkanı Femke Halsema, Hollanda’nın narkotik bir ülkeye dönüştüğünü belirterek, yeni düzenlemeler getirilmesi çağrısında bulundu.

Halsema, uyuşturucu kaçakçılığının yıkıcı etkisine karşı, kokain satışının devlet kontrolünde yeniden düzenlenmesi gerektiğini savundu ve "Kokain eczanelerden ya da tıbbi merkezlerden temin edilecek şekilde satılabilir. Medeni bir piyasa oluşturulabilir" diye konuştu. Halsema, uyuşturucu kullananlara suçlu muamelesi yapmanın, bağımlılıkla mücadele etmek için pragmatik bir çözüm olmadığını belirtti.

Ancak uyuşturunun Avrupa’ya giriş kapısı olarak da bilinen Belçika’nın Antwerp şehri belediye başkanı öneriyi sert eleştirdi. Antwerp, Amsterdam ve Rotterdam’ın uyuşturucu çetelerinin merkezi haline geldiği belirtildi.

Geri Dön 03 Mayıs 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN