Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
09 Temmuz 2024 Salı

Gündüz güneşli, akşam fırtınalı hava

Hollanda bugün bol güneşli ve sıcaklıkların Limburg'da 31 dereceye kadar çıkacağı güzel bir yaz günü yaşayacak, ancak gün fırtınalarla sona erecek.

Gündüz güneşli, akşam fırtınalı hava

KNMI'ye göre, bu fırtınalar yıldırım, dolu, sağanak yağış ve saatte 100 kilometreye varan kuvvetli rüzgarlar getirecek. Meteoroloji enstitüsü, ülkenin tamamı için bu akşam saat 17.00'dan itibaren geçerli olacak sarı kod uyarısı yayımladı.

Bu sabah ve öğleden sonra uzun süreli güneşli olacak, arada bazı bulutlar görülecek. Doğudan esen rüzgar zayıf ila orta kuvvette olacak ve sıcaklıklar Wadden Adaları'nda yaklaşık 20 dereceden Limburg'da 31 dereceye kadar yükselecek. Ülkenin kuzey kesimlerinde de sıcaklıklar 25-27 derece arasında yaz sıcaklıklarına ulaşacak.

Fırtına ilk Zeeland'ı vuracak

Buienradar'dan Magdel Erasmus, RTL Nieuws'e yaptığı açıklamada, "Güzel bir gün olacak," dedi. Bugün plajların kalabalık olmasını beklediğini belirten Erasmus, "Ancak erken gitmenizi ve erken dönmenizi tavsiye ederim," dedi. Çünkü saat 17:00 civarında, güneybatıdan gelen şiddetli fırtınalar Hollanda'ya girecek ve ilk olarak Zeeland'ı vuracak.

KNMI'nin sarı kod uyarısı, saatte 100 kilometreye varan rüzgar, 4 santimetreye kadar dolu taneleri ve kısa sürede düşecek 20-40 milimetre yağmur konusunda uyarıyor. KNMI, "Yıldırım çarpmaları, sel, devrilen nesneler ve ağaçlar ile büyük dolu taneleri zarar ve rahatsızlığa neden olabilir," dedi. "Bu fırtınalar açık hava etkinlikleri için özellikle tehlikeli olabilir."

Sarı kod uyarısı, saat 17.00'da Zeeland, Zuid-Holland ve Noord-Brabant'ta başlayacak ve ardından ülkenin kuzeydoğusuna doğru ilerleyecek, en son 21.00'da Friesland, Groningen, Drenthe ve Overijssel'e ulaşacak.

Sarı kodlu fırtına uyarısı ve saatleri:

Geri Dön 09 Temmuz 2024 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN