Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

EURO 2024 başladı: Almanya'da kırmızı alarm - 14 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya sabırlı olmayı öğretti: 100'den fazla işe başvurdum, yılmadım - Yeni Gelenler: Burak Nemutlu
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Haziran 2024 Pazartesi

Groningen'de hafta sonu iki ayrı şiddet olayı

Hollanda'nın Groningen kentinde bu hafta sonu meydana gelen iki ayrı şiddet olayı, bölgede endişe yarattı. Saldırılardan birinde 28 yaşındaki bir adam, diğerinde ise 22 yaşındaki bir kadın yaralandı.

İlk olay, cuma gecesi Vrydemalaan'da gerçekleşti. 28 yaşındaki bir adam bıçaklanarak yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Polis, cumartesi öğleden sonra 39 yaşındaki bir kadını gözaltına aldı. Olay yerine hızlı bir müdahalede bulunan polis, şüpheliyi kısa sürede yakaladı ve bir köpeğin de yaralandığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

İkinci olay ise pazar sabahı Rademarkt'ta yaşandı. Erken saatlerde meydana gelen silahlı saldırıda 22 yaşındaki bir kadın ağır yaralandı ve derhal hastaneye kaldırıldı. Polis, Delfzijl'den 31 yaşındaki bir erkeği tutukladı ve olayda kullanıldığı düşünülen bir silahı ele geçirdi.

Her iki olayla ilgili geniş çaplı soruşturmalar sürerken, şüphelilerin sorguları devam ediyor. Polis, görgü tanıklarıyla görüşmeler yaparak olayların detaylarını aydınlatmaya çalışıyor.

Geri Dön 10 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN