Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
11 Mayıs 2023 Perşembe

Grev yapan işçiler kazandı: Yüzde 10 zam

Hollanda'da, süpermaret zinciri Albert Hejin'deki dağıtım işçileri, yaptıkları grev sonucunda yüzde 10 zam kazandı. Zam, geriye dönük olarak 15 Nisan'dan itibaren işleyecek.

Hollandalı süpermarket zinciri Albert Hejin, maaş artışı talebiyle greve giden dağıtım çalışanlarıyla maaş artışı konusunda anlaştı. Tüm dağıtım çalışanlarına, geriye dönük olarak 15 Nisan itibarıyla geçerli olmak üzere yüzde 10 zam yapılacak.

Süpermarket zincirinin dağıtım çalışanları, maaşı artışı talebiyle 11 günlük bir greve gitmiş, bu grev nedeniyle birçok market şubesinde raflar boş kalmaya başlamıştı. Çalışanların grevi, geçtiğimiz perşembe günü müzakereler için masaya oturulmasıyla askıya alınmıştı.

Şirket ve sendikalar, dağıtım çalışanlarına yüzde 10 zam yapılması konusunda anlaştı. Birkaç küçük detay hakkında devam eden müzakereler de sonlanınca sözleşme imzalanacak.

Uzmanlar, şirketin bu maaş artışlarını ürün fiyatlarına yansıtacağını, bu fiyat artışlarının da diğer süpermarket zincirlerine de yansıyacağını öne sürüyor.

Geri Dön 11 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN