Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
15 Temmuz 2023 Cumartesi

Genel seçimler 22 Kasım’da yapılacak

Hollanda, dört partili koalisyon hükûmetinin geçtiğimiz hafta düşmesinin ardından, 22 Kasım’da erken genel seçime gidecek. 

Geçtiğimiz cuma günü istifa eden mevcut koalisyon, seçimler yapılıp yeni hükûmet kurulana kadar geçici hükûmet olarak görevde kalacak. Mevcut kamuoyu anketlerine göre, yeni bir koalisyon kurmak için en az üç partiye ihtiyaç olacak, bu nedenle hükûmetin kurulmasının uzun sürmesi bekleniyor. Bir önceki kabine, 299 günlük rekor bir sürede kurulmuştu. 

Hükûmetin düşmesinden bu yana, başta Başbakan Mark Rutte olmak üzere koalisyondaki dört partiden üçünün liderleri, görevlerini bırakarak siyasetten çekileceklerini açıkladılar. 

Rutte’nin lideri olduğu VVD partisinin liderliği için adaylığını açıklayan iki isimden biri, Adalet Bakanı Dilan Yeşilgöz oldu. 

Geri Dön 15 Temmuz 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN