Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
06 Ekim 2022 Perşembe

Enerji yardımı bütçesi 23,5 milyar avroya çıktı

Hollanda hükûmeti kasım ve aralık aylarında yıllık enerji faturalarında 190 avro indirime gidecek. Bunun için ayrılan toplam bütçe de 23,5 milyar avroya yükseltildi.

1 Ocak 2023’ten itibaren doğalgaz ve elektrikte tavan fiyat uygulaması yürürlüğe girecek. Doğalgaz kübikmetre başına 1,45 avrodan, elektrik ise kilowatt/saat başına 40 sentten faturalandırılacak. Hükûmet, ayrıca fırıncılar gibi çok enerji harcayan küçük ve orta ölçekli işletmeler için ek yardımlar sağlamayı planlıyor. 

Bütün bu yardımların hükûmete, planlanan 10 ila 15 milyar avro yerine 23,5 milyar avroya mal olacağı öngörülüyor. Enerji krizinin daha da derinleştiği en kötü durum senaryosunda ise yardımların maliyeti 40 milyar avroya kadar çıkabilecek. 

Geri Dön 06 Ekim 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN