Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
20 Eylül 2022 Salı

Enerji faturalarına fiyat tavanı gündemde

Hollanda hükûmeti, enerji masraflarındaki artışa karşı vatandaşları rahatlatmak için elektrik ve doğalgaz faturalarında Avusturya’daki gibi bir fiyat freni uygulaması üzerinde tartışıyor. 

Bakanlar, hanelerin doğalgazda 1.200 metreküp ve elektrikte 2 bin 500 kilovattsaat olan yıllık ortalama enerji tüketiminin, Rusya Ukrayna’yı işgal etmeye başlamadan önceki düşük fiyattan faturalandırılmasını tartışıyor. Bu kotayı aşan haneler ise, ek enerji tüketimini mevcut fiyattan ödeyecek. Bu şekilde, vatandaşları enerji tasarrufuna teşvik etmek isteniyor. Hükûmet uygulamanın detayları üzerinde anlaşabilirse, bu fiyat freninin en erken kasım ayında yürürlüğe girmesi bekleniyor. 

ABN Bankası’ndan ekonomistler ise, enerji faturalarının zannedildiği kadar yükselmediğini ileri sürerek bu plana karşı görüş bildirdi. 

Geri Dön 20 Eylül 2022 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN