Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vatandaşlık yasası krizi - 5 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
16 Kasım 2023 Perşembe

Enerji faturaları 10 yıl içinde ikiye katlanacak

Danışmanlık firması PwC’nin analizlerine göre ülkede enerji faturalarının 10 yıl içinde iki katına kadar çıkacağı öngörüldü.

2020 yılında 22 milyar avro olan enerji maliyetlerinin, 2030 yılına kadar 43 milyar avroya çıkabileceği, elektrik ve doğal gaz masraflarının yüzde 92’ye kadar yükseleceği tahmininde bulunuldu.

Uzmanlar rüzgar ve güneş enerjisindeki maliyetlerin düştüğüne dikkat çekerken, enerji geçişi maliyetlerinin artabileceğini vurguladı. Elektrik vergisine ilişkin maliyetlerin ise 2040 yılına kadar iki katına çıkabileceği belirtildi.

Hollanda’nın elektrik arzının beşte üçünden fazlasının, 2033 yılına kadar yeşil enerjiden karşılanması bekleniyor.

Geri Dön 16 Kasım 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN