Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
26 Haziran 2024 Çarşamba

En fazla kanser tedavisi görenler üst gelir grupları

Hollanda Entegre Kanser Enstitüsü (IKNL) tarafından yapılan bir araştırma, üst gelir gruplarının daha fazla kanser tedavisi gördüğünü ortaya koydu.

Araştırmaya göre, dar gelirliler daha az kanser tedavisi alıyor. Uzmanlar, bu durumu üst gelir gruplarının erken teşhis ve düzenli doktor kontrollerine daha fazla önem vermesiyle ilişkilendiriyor.

Hollanda'da en yaygın kanser türleri arasında meme, akciğer, kolon, prostat ve cilt kanseri bulunuyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün raporlarına göre, 2022 yılında dünya genelinde 20 milyon yeni kanser vakası kaydedildi ve aynı yıl 9,7 milyon kişi kanser nedeniyle hayatını kaybetti. Uzmanlar, 2050 yılına kadar kanser vakalarının yüzde 77 artışla 35 milyona ulaşmasını bekliyor.

Küresel ölçekte kanser vakalarının artmasında en önemli faktörler arasında sigara, alkol ve obezite gösteriliyor.

Geri Dön 26 Haziran 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN