Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
30 Ağustos 2023 Çarşamba

En çok cinayet Rotterdam’da işlendi

Ulusal İstatistik Ofisi verilerine göre, Hollanda’da işlenen cinayet sayısı ikinci yıl üst üste arttı. Liman şehri Rotterdam, en çok cinayetin işlendiği Hollanda kenti oldu.

Ülkede 2022 yılında toplam 142 cinayet kaydedildi. Uyuşturucu çetelerinin yaygın olduğu Rotterdam, en çok cinayetin işlendiği şehir olarak 2008’den bu yana ilk defa Amsterdam’ı geride bıraktı. Liman şehrinde 2022’de toplam 16 kişi öldürüldü.

Verilere göre, cinayet kurbanları çoğunlukla genç erkekler veya yaşlı kadınlar oldu. 10 cinayetten dokuzunda, failin bir erkek olduğu belirtildi. 

Kadın cinayetlerinin yüzde 99’unda, polis şüpheliyi tespit etti. Vakaların yüzde 60’ında failin kadınların partneri veya eski partneri olduğu, kadınların çoğunlukla kendi evinde öldürüldüğü aktarıldı.

Geri Dön 30 Ağustos 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN