Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Alman vatandaşlığında rekor: Çifte için geri sayım - 28 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
15 Mayıs 2024 Çarşamba

Düğün konvoyuna ceza yağdı

Den Haag'da geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen bir düğün konvoyunda, trafik kurallarına uymayan davranışlar nedeniyle en az 25 araca ceza kesildi.

Hollanda polisi, konvoyun trafikte taşkınlık yaparak bir sokakta giriş ve çıkışları engellediğini belirtti. Polis, araç sahiplerine sokaktan çekilmeleri için beş dakika süre verdi, ancak uyarılara rağmen kurallara uyulmadı. Araçların bir kısmının bisiklet yoluna sürüldüğü tespit edildi ve bu durum polise tepki olarak değerlendirildi.

Bu olay, Hollanda'da düğün konvoylarına yönelik cezaların sıkılaştırıldığını gösteriyor. Önceki yıl, A73 karayolunda benzer bir düğün konvoyunda sinyal ışıklarını yakarak ve hatalı sollama yaparak ilerleyen sürücülere de düzinelerce ceza uygulanmıştı.

Geri Dön 15 Mayıs 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN