Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da vergi indirimi - 1 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
15 Ağustos 2023 Salı

Dilan Yeşilgöz yeni başbakan olabilir

Dilan Yeşilgöz, Hollanda'da VVD partisinin liderliğine seçilmesiyle hem partinin ilk kadın lideri olacak hem de genel seçimleri kazanması halinde ülkenin ilk kadın başbakanı unvanını alacak.

Yeşilgöz, VVD liderliğini "büyük bir onur" olarak değerlendirdi ve "Güveniniz için teşekkürler! Şimdi büyük bir enerjiyle çalışma zamanı, yapacak çok iş var!" şeklinde bir açıklama yaptı.

Ankara doğumlu kadın siyasetçi Dilan Yeşilgöz, Hollanda'da muhafazakar Halkın Özgürlük ve Demokrasi Partisi'nin (VVD) liderliğini üstlenerek, kasım ayında yapılacak genel seçimlerde başbakanlık için yarışacak.

VVD yönetimi, Pazartesi günü parti üyeleri için adaylık başvuru süresinin sona erdiğini ve bu süre zarfında Dilan Yeşilgöz dışında hiç kimsenin başvuruda bulunmadığını duyurdu.

VVD, ülkenin mevcut Adalet Bakanı olan Yeşilgöz'ün resmi olarak partinin lideri olduğunu açıkladı.

Geri Dön 15 Ağustos 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN