Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Aralık 2022 Çarşamba

Çocuk yoğun bakımları doldu

Hollanda’da aynı anda başlayan grip ve RS virüsü sebebiyle çocuk yoğun bakımları kapasite sınırına geldi.

Hemşireler ve Bakım Çalışanları Birliği, üst üste gelen grip ve RS virüsü salgınları nedeniyle ülkedeki tüm pediatrik yoğun bakım ünitelerinin tamamen dolduğunu duyurdu. Ülkedeki 7 üniversite hastanesinin yöneticileri, duruma çözüm aramak için bugün ilerleyen saatlerde bir araya gelecek. 

Almanya, Belçika gibi komşu ülkelerde de salgın nedeniyle aşırı yoğunluk yaşandığı için, Hollanda’daki hastalar buralara transfer de edilemiyor. Tedaviye ihtiyacı olan tüm çocuklara bakabilmek için yoğun bakım ünitelerine ek yataklar ekleniyor. 

Uzmanlar, solunum yolunu etkileyen RS virüsü nedeniyle yoğun bakımda tedavi gören çocukların büyük kısmının nefes almakta zorluk çektiğini belirtti. 

Geri Dön 28 Aralık 2022 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN