Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
18 Mart 2023 Cumartesi

Çiftçilerin partisi her bölgede birinci oldu

Hollanda’da çiftçi hareketi BBB, ilk defa katıldığı bölgesel seçimlerde tüm illerde en çok oy alan parti oldu. Başbakan Rutte, seçim sonuçlarını, ‘seçmenlerden net bir sinyal’ olarak değerlendirdi. 

Rutte, NOS’e verdiği demeçte, iktidar koalisyonuna desteğin devam ettiğini söyledi, ancak "Senatoda daha fazla sandalye kaybetmek yine de bir darbe olacak" dedi. Seçim sonuçlarına göre, çiftçilerin partisinin senatodaki 75 sandalyeden 17’sini kazanması bekleniyor. 

Çiftçiler, hükümetin azot salınımını azaltmayı hedefleyen ve tarım ve hayvancılık sektöründe ekonomik zarara yol açması beklenen Azot Yasası’na uzun zamandır direniş gösteriyordu. Çiftçi Hareketi Partisi’nin kurucusu Caroline van der Plas, ‘Mesele sadece Azot Yasası değil. Mesele, görülmeyen ve duyulmayan, ciddiye alınmayan, sorunları çözülmeyen vatandaşlarla ilgili’ açıklamasında bulundu. 

Geri Dön 18 Mart 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN