Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da ev alanlara yeni destek - 22 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
03 Şubat 2024 Cumartesi

Çiftçiler Hollanda-Belçika sınırını kapattı

Belçika’da çiftçiler Hollana sınırını traktörle kapatarak, araç trafiğine engel oldu. Kilometrelerce kuyruklar oluştu.

Almanya’da başlayan çiftçi protestoları çok sayıda Avrupa ülkesine yayıldı. Rijkswaterstaat Belediyesi, Belçika’ya araçla gideceklere seyahatlerini erteleme çağrısında bulundu, 'Durumun ne olacağı belirsiz, protestoları takip ediyoruz' denildi. 

Ayrıca Hollanda’da da çok sayıda kentte çiftçi eylemi gerçekleşti.

Öfkeli çiftçilerin, Breda ile Antwerp arasındaki A16 otoyolunu traktörlerle kapattığı, Eindhoven ile Antwerp güzergahında da blokajların devam ettiği açıklandı. 

Belçikalı çiftçiler geçtiğimiz haftadan bu yana Avrupa Birliği’nin tarım politikalarını ve perakende sektöründeki haksız kâr marjlarını protesto ediyor.

Geri Dön 03 Şubat 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN