Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
20 Nisan 2023 Perşembe

Çevrimiçi kumar reklamları 1 Temmuz’dan itibaren yasaklanacak

Hollanda’da kumar sitelerinin televizyon, radyo, veya ilan panolarında reklam vermesi, 1 Temmuz itibarıyla yasaklanacak. Hükümet, bu yasakla, özellikle gençleri çevrimiçi kumar bağımlılığından korumak istiyor.

Söz konusu yasak kapsamında, kumar sitelerinin spor takımlarına sponsor olması da Temmuz 2025’e kadar kademeli olarak yasaklanacak. Kumar siteleri, çok katı şartlar altında internette reklam vermeye devam edebilecek, ancak hedef kitlelerinin en az yüzde 95’inin 23 yaşın üzerindekiler olduğunu kanıtlamaları gerekecek. 

Hollanda hükûmeti, kumar bağımlılığıyla mücadele kapsamında, geçtiğimiz sene ünlü futbolcuların ve başka ünlü isimlerin kumar reklamlarında yer almasını yasaklamıştı.

Geri Dön 20 Nisan 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN