Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Haziran 2024 Cuma

Bulduğu 2 bin avroyu polise teslim eden evsize bağış yağdı

Amsterdam'da, içinde 2 bin avro bulunan cüzdanı polise teslim eden evsiz Hadjer el Ali için sosyal medyada bağış kampanyası başlatıldı. Bir günde 34 bin avronun üstünde bağış toplandı.

Amsterdam Merkez Tren İstasyonu'nda, içinde 2 bin avro bulunan bir cüzdanı polise teslim eden evsiz Hadjer el Ali, günün kahramanı oldu. Geçtiğimiz hafta sonu cüzdanı karakola getiren el Ali, polis memurları tarafından 50 avro ve dürüstlük madalyasıyla ödüllendirildi.

Bu olay, polis karakolunun sosyal medya hesabında paylaşıldıktan sonra kısa sürede viral oldu ve Instagram'da bir bağış kampanyası başlatıldı. Yerel basının haberine göre, bir gün içinde 34 bin avronun üzerinde bağış toplandı.

Sokaklarda yaşayan el Ali, kendisi için toplanan bu para ile kiralık bir eve çıkmak istediğini belirtti. Hollanda polisi, cüzdanın içinde kimlik bulunmadığı için sahibinin henüz tespit edilemediğini açıkladı. Hollanda yasalarına göre, cüzdanın sahibi bir yıl içinde bulunmazsa, para cüzdanı bulan kişiye verilecek.

Geri Dön 28 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN