Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
28 Şubat 2023 Salı

Bu bahar güçlendirici doza ihtiyaç olmayacak

Hollanda'da ilkbahar aylarında güçlendirici koronavirüs aşısı dozunun yapılmasına gerek olmadığı açıklandı. Sonbahar için ise önümüzdeki aylarda karar verilecek.

Hollanda’da uzmanlar, bu ilkbaharda koronavirüs aşısının ek bir güçlendirici dozunun yapılmasına gerek olmadığını açıkladı. Yeni bir virüs dalgası için en riskli zaman olan sonbaharda yeni bir aşı turu yapılıp yapılmayacağına ise önümüzdeki aylarda karar verilecek. 

Hükûmetin Salgınla Mücadele Ekibi (OMT) tarafından yapılan açıklamada, nüfusun büyük çoğunluğunun virüse karşı bağışıklık geliştirdiği ve enfekte olan kişilerin artık daha hafif semptomlarla hastalığı atlattığı belirtildi. Yetkililer, virüsün Omikron varyantının da artık halk sağlığı için tehdit oluşturmadığını söyleyerek, bölgesel merkezlerdeki toplu testlerin de azaltılabileceğini dile getirdi. 

Geri Dön 28 Şubat 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN