Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Aralık 2023 Pazartesi

Bir günde Rotterdam'da 2, Dordrecht'te bir patlama

Hollanda'da 20 saat içinde Rotterdam'da iki, Dordrecht'te bir patlama yaşandı. Üç patlamada da şans eseri yaralanan olmadı.

Hollanda’nın Rotterdam kentinde aynı gecede iki patlama meydana geldi. İlk patlama Strevelsweg’deki Bloemhof bölgesinde, cumartesi saat 01.15’te yaşandı. Patlamada yaralanan olmadı.

Kısa süre sonra, saat 02.10’da, bu kez Ooltgensplaatweg’deki Pendrecht bölgesinde ikinci bir paylama yaşandı.Bir ev ve bazı pencereler hasar gördü. Bu patlamada da şans eseri yaralanan olmadı. Patlamaların yaşandığı iki yer, birbirine arabayla 5 dakikalık uzaklıkta.

Cumartesi akşamı saat 20.30’da ise Dordrecht’teki bir evde patlama yaşandı. Bu patlamada da yaralanan olmazken ev hasar gördü.

Patlamaların sebebine ilişkin henüz bir bilgi yok.

Geri Dön 11 Aralık 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN