Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da grev haftası başladı - 26 Şubat 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Ocak 2024 Çarşamba

Belediyelerin geliri 13 milyar avroyu aşacak

Hollanda’da, belediyelerin vergilerden elde edeceği gelirin, bu yıl 13,3 milyar avroya yükseleceği öngörüldü. 

Hollanda İstatistik Kurumu’nun ilk tahminlerine göre, Hollanda’da belediyelerin vergilerden elde edeceği gelirin bu yıl 13,3 milyar avroya yükseleceği öngörüldü. 2023 yılına göre artışın yüzde 8,5 oranında olacağı açıklandı.

Belediye gelirlerindeki en yüksek payın, taşınmaz mal, atık toplama, kanalizasyon vergileri ve park ücretlerinde olduğu belirtilirken, en yüksek zamların bu alanlarda yapılacağı belirtildi.

Tüm belediyelerin, taşınmaz mal vergisinden yüzde 7,5, park ücretlerinden ise ek yüzde 11 gelir kazanacağı öngörüldü.  Ayrıca kimlik yenileme işlemlerinde alınan hizmet bedellerinde ortalama yüzde 50’lik bir artışa işaret edilirken, pasaport yenileme işlemleriyle birlikte kazancın katlanacağı açıklandı.

Turist vergisinden ise 538 milyon avro kâr edileceği duyuruldu.

Geri Dön 31 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN