Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Mayıs 2024 Cumartesi

Belediyelerin çoğu park ruhsatı ücretine zam yaptı

Hollanda'da yapılan bir araştırmaya göre, 2021 yılından bu yana her 10 belediyeden altısı park yeri ruhsatı ücretlerini artırdı.

ANP ajansının yaptığı karşılaştırmaya göre, vatandaşlar arabalarını evlerinin yakınına park etmek için yıllık olarak 2021'e kıyasla ortalama yüzde 9 daha fazla ödeme yapıyorlar. Park ruhsatı ücretlerinde belediyeler arasında büyük farklılıklar bulunuyor.

Bu süreçte en büyük artışı Heerenveen Belediyesi gerçekleştirirken, Amsterdam şehri yıllık park yeri ücreti en yüksek olan yer olarak kaydedildi. Amsterdam'da 2021 yılında 45 avro olan park yeri ücreti, bu yıl 100 avroya yükseldi. Amsterdam Belediyesi, bu artışın nedenini önceki yıllarda herhangi bir artış yapılmamasına bağladı.

Heerenveen'den sonra en büyük artışı yaşayan Nijkerk Belediyesi oldu; burada ücretler neredeyse yüzde 72 oranında arttı. Ardından park ücretlerine yüzde 55 zam yapan Lochem, yüzde 52 zam yapan Rijswijk ve yaklaşık yüzde 45 zam yapan Den Haag ile yüzde 44 zam yapan Gouda belediyeleri geliyor.

Geri Dön 11 Mayıs 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN