Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
10 Nisan 2024 Çarşamba

Avrupa’da en yüksek kiralar Amsterdam’da

Ev kiralama platformu Housing Anywhere tarafından yapılan bir araştırma, Avrupa genelinde en yüksek kiraların Amsterdam’da olduğunu ortaya koydu.

Avrupa’da en yüksek kiralar Amsterdam’da

Hollanda, barınma maliyetleri konusunda Avrupa’nın en pahalı ülkeleri arasında yer alıyor. Ev kiralama platformu Housing Anywhere tarafından yapılan bir araştırma, Avrupa genelinde en yüksek kiraların Amsterdam’da olduğunu ortaya koydu. Raporlara göre, Rotterdam, Lahey ve Utrecht kentlerinin de  Uluslararası Kira Endeksi’nde, daire kategorisinde en pahalı ilk on şehir arasında yer aldığı tespit edildi.

Raporda, Amsterdam’da aylık kira fiyatlarının, ortalama bir dairede 2 bin 276 avro, stüdyo dairelerde 1.740 avro ve odalarda ise 963 avro olduğu belirtildi.

Amsterdam’dan sonra kiracılar için Avrupa’nın en pahalı ikinci kentinin aylık ortalama 2 bin avro kira fiyatlarıya Roma, üçüncü kentin ise Fransa’nın başkenti Paris olduğu ortaya çıktı. Paris’te ortalama kiraların 1.862 avro bandında değişiyor. Listenin dördüncü ve beşinci sırasında ise Hollanda’nın Rotterdam ve Den Haag kentleri yer aldı.

Rotterdam’da daire kiraları 1.795 avro, Den Haag’ta ise 1.790 avro arasında değişiyor. Listenin altıncı sırasında ise Almanya’nın Münih kenti yer alıyor. Rapora göre Münih’te daire fiyatları ortalama 1.770 avro, stüdyo daireler 1.499 avro, odalar ise 850 avro bandında seyrediyor.

Geri Dön 10 Nisan 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN