Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Kasım 2022 Perşembe

Aşırı sağ yükseliyor

Hollanda’da aşırı sağcıların sayısının giderek arttığı bildirildi. Cihatçılarla ilgilenen istihbarat, aşırı sağcılara karşı yeterince mücadele etmediği iddiasıyla eleştiriliyor.

Araştırmacılar, Hollanda’da aşırı sağcı ve hükümet karşıtı aşırılık yanlıların giderek arttığı, ancak büyük ölçüde cihatçılara odaklanan istihbarat servislerinin aşırı sağcılara karşı yeterince çaba göstermediği uyarısında bulundu. Araştırmacılar, İslam ekstremitlerinin güvenlik kurumlarının, Hollandalı aşırı sağcıları hafife alma eğiliminde olduğunu vurguladı. 

Groningen Üniversitesi tarafından yapılan  araştırmada, kuzey bölgelerdeki aşırıcılık eylemlerinin 2018’den bu yana istikrarlı olarak arttığı tespit edildi. 

Geçtiğimiz aylarda Hollanda gündeminde büyük yer alan çiftçi protestoları da, hem ülke içinde hem de Avrupa’nın geri kalanında aşırı sağcıların büyük desteğini almıştı.

Geri Dön 24 Kasım 2022 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN