Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2024 Perşembe

Arnhem Belediyesi, en fakir 60 hanenin borcunu silecek

Hollanda’nın Arnhem Belediyesi, kentin en fakir mahallesinde yaşayan 40 ila 60 hanenin borcunu sileceğini duyurdu.

Proje, belediye meclisi tarafından, "Yoksulluğun zehirli sarmalını kırmak amacıyla yanınızdayız" ifadeleriyle duyuruldu. Borcun toplamda 700 bin avro olduğu belirtilirken, miktarın belediye bütçesinden değil dernek ve sivil toplum kuruluşları tarafından karşılanacağını açıkladı. 

Borcu silinecek ailelerin tamamının, ülkenin en fakir bölgesi olan Immerloo ll bölgesinde yaşadığı, çocuklu ve birden fazla kuruma borcu olduğu bildirildi. Ayrıca ailelere iki yıl süresince aile içi şiddet, işsizlik gibi konularda danışmanlık hizmeti de verileceği duyuruldu.

Proje kapsamında, enerji firmalarının ve sigortaların da toplu ödeme karşılığında borçtan indirim yapacakları kaydedildi.

Geri Dön 25 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN