Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
Gümrüklerde altın ve para sınırına dikkat! Oktan Erdikmen & Uğur Yiğitbaşı
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
14 Haziran 2024 Cuma

Araştırma: Belediyeler savunmasız gruplara yardımda yetersiz

Hollanda Sosyal Araştırmalar Enstitüsü'nün araştırmasına göre, belediyeler yardıma ve korunmaya ihtiyacı olan kişilere yetersiz ve geç yardım ediyor.

Raporda, belediyelerin bu kişilere nasıl ulaşacaklarını bilmediği, bu nedenle savunmasız grupların durumlarının maddi ve manevi olarak kötüleştiği belirtildi.

Dijitalleşmenin ve insanların yardım istemek için belediyelere gelmesini beklemenin doğru bir çözüm olmadığı, bu bireylere ulaşmak için alternatif yöntemler bulunması gerektiği vurgulandı. Ayrıca, belediyeler genelinde halk anketleri yapılması tavsiye edildi.

Maddi yardıma ihtiyacı olan birçok kişinin, sübvansiyonları geri ödemek zorunda kalma korkusuyla destek alamadığı da raporda yer aldı.

Geri Dön 14 Haziran 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN