Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
08 Haziran 2023 Perşembe

Amsterdam, şehirde benzin ve dizel araçları 2025’e kadar yasaklayacak

Amsterdam Belediyesi, şehrin büyük bir bölümünde benzin ve dizelli araçları 2025 yılına kadar yasaklamayı planlıyor. Belediye, geçiş sürecinde Amsterdam sakinlerine ve girişimcilere destek verileceğini açıkladı. 

Belediyeden yapılan açıklamada, "Bu düzenleme, bölge sakinleri için yükselen masraflara ve rahatsızlığa yol açabilir. Bunun yaşanmaması için muafiyetler ve sübvansiyonlar sağlayacağız" dendi. 

Planlara göre, şehir merkezi ve merkez çevresindeki bölgelerde kullanılan taksi, minibüs, kamyon, tramvay, scooter ve gezi teknelerinin; karbon salınımı yapmayan, hidrojen veya elektrikle çalışan araçlar olması 2025’ten itibaren zorunlu olacak. 

Yasak, ilk etapta kişisel yolcu araçlarını etkilemeyecek. 2030’dan itibaren ise bu araçların da yasağa dahil olması bekleniyor. 

Geri Dön 08 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN