Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da silahlı saldırı: 4 ölü - 1 Mart 2024 Oktan Erdikmen
Alman havalimanlarındaki otomatik kapıları Türk pasaportu da açıyor - Oktan Erdikmen
Meclisten geçti: Almanya'da esrar yasallaşıyor - Haftanın Yorumu 22. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Ocak 2024 Çarşamba

Almanya'daki grev Hollanda'yı da vurdu

Almanya'da demiryollarında başlayan grev nedeniyle, Hollanda'dan Almanya'ya giden tüm trenler 6 gün boyunca iptal edildi.

Almanya’da demiryollarında, bu gece başlayan ve 6 gün sürecek mega grev Hollanda’yı da etkileyecek. Hollanda Ulusal Demiryolu NS, bugünden itibaren, Almanya’ya giden tüm ICE International, Intercity Berlin ve Nightjet hizmetlerinin 6 gün süresince iptal edildiğini duyurdu.

Almanya’ya giden ya da Almanya aktarmalı trenlerde seyahatleri iptal edilen yolculara 5 Şubat gününe kadar geçerli olacak esnek bilet verileceği açıklandı.  Ayrıca isteyenlerin biletlerini ücretsiz iptal etme hakkının da olduğu bildirildi.

Alman Makinistler Sendikası’nın (GDL) talepleri arasında, makinistlerin maaşlarına aylık 555 avro zam ve enflasyonla mücadele için 3 bin avroya kadar ödeme bulunuyor. Şirket ise yüzde 13'e varan yeni bir teklif sunmuş ancak GDL'nin taleplerini kabul etmemişti.

Geri Dön 24 Ocak 2024 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN