Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya Hessen: İlk evini alana devletten destek - 23 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
16 Şubat 2024 Cuma

ABD’ye giden uçakta kurtçuk krizi

Hollanda'dan ABD'ye giden bir uçakta yolcuların üzerine 'kurtçuklar' döküldü. Uçak, havalandıktan 1 saat sonra Amsterdam'a geri döndü.

ABD’ye giden uçakta kurtçuk krizi

Hollanda’dan ABD’ye giden bir uçakta kurtçuk krizi yaşandı. NL Times’ın haberine göre uçak, yolcuların üzerine dökülen kurtçuklar nedeniyle başkent Amsterdam’a 1 saat sonra geri dönmek zorunda kaldı.

Kurtçuk paniğinin uçak havalandıktan bir süre sonra ekonomi sınıfında uçak yolcuların üzerine çok sayıda böcek dökülmesiyle başladığı duyuruldu. Yolcuların paniğe kapılması nedeniyle pilotların dönüş kararı aldığı belirtildi. 

Yapılan incelemelerde el bagajlarından birinin içinde çürümüş balık bulunduğu tespit edildi. Uçağın geri dönmesine neden olan yolcuya soruşturma başlatıldı.

Diğer yolcular ise bir sonraki uçuşa aktarıldı. Delta Havayolları tarafından yolculara, 8 bin uçuş mili, otel odasında konaklama gideri ile ve 30 dolarlık yemek ücreti ödendi.

Geri Dön 16 Şubat 2024 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN