Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da yeni askerlik modeli - 12 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Avrupa Parlamentosu seçim sonuçları ilk değerlendirme - Oktan Erdikmen
Avrupa sandık başında: Mutlaka oy kullanın! - Haftanın Yorumu 34. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Nisan 2023 Cumartesi

550 çocuğa babalık yapan sperm bağışçısının davası sonuçlandı

Lahey Mahkemesi, 550 çocuğun babası olan adamın sperm bağışlamasının hayatının sonuna kadar yasaklanmasına hükmetti.

Dünya genelinde 550’den fazla çocuğun biyolojik babası olduğundan şüphelenilen Hollandalı kompulsif sperm bağışçısı Jonathan M. hakkında devam eden dava sonuçlandı. Lahey Mahkemesi, adamın sperm bağışlamasının hayatının sonuna kadar yasaklanmasına hükmetti.

Jonathan M., para cezası almadı. Ancak bir daha sperm bağışlarsa, 100 bin avroya kadar para cezasıyla karşı karşıya kalacak. 

Ayrıca, şimdiye kadar sperm bağışladığı tüm kliniklerin isimlerini ve adreslerini bildirecek ve bu kliniklere bağışladığı ancak kullanılmayan tüm spermlerin imha edilmesini talep edecek. 

Geri Dön 29 Nisan 2023 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN