Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da iyi haber: Enflasyon ve faizler düşüyor - 8 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
25 Mayıs 2023 Perşembe

5 yaşındaki Türk depremzede Hollanda’da tek başına bulundu

Hollanda’nın Maastricht kentinde, depremzede olduğunu söyleyen 5 yaşındaki Türk bir çocuk tek başına bulundu. Yetkililer, hiç Hollandaca bilmeyen çocuğun Hollanda’ya nasıl geldiğini anlamaya çalışıyor.

Maastricht polisi tarafından ‘Büyükşehirde tek başına’ başlığıyla yapılan açıklamada, 5 yaşındaki çocuğunun şehir merkezinde yalnız başına dolaşırken bulunduğu belirtildi. Polis tarafından karakola götürülen çocuk, Türkçe bilen bir polise, anne ve babasının ülkelerinde olduğunu, ikisinin de Kahramanmaraş depreminde yaralandığını söyledi. 

Sosyal hizmet uzmanlarına teslim edilen çocuk, bir sığınma merkezine gönderildi. Yetkililer, çocuğun Hollanda’ya nasıl geldiğini araştırıyor. 

Geri Dön 25 Mayıs 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN