Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da şiddetli yağış ve hortum - 21 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
29 Ocak 2024 Pazartesi

185 kilometre hız yaptı, etrafa kokain saçtı

Hollanda'nın Eindhoven kentinde, cumartesi gecesi 185 kilometre hızla araç kullanan 19 yaşındaki bir gneç, etrafa içi kokain dolu zarflar saçtı.

Polis memurları, Stationsplein'de uyuşturucu madde ticareti ihbarı üzerine şahsı takibe aldı. Polis arabası, şoföre dur işareti yaparken, genç sürücü kaçmaya başladı.

Kovalamaca sırasında şoför, şehirde izin verilen hız sınırlarını aştı ve birkaç kez de kırmızı ışıkta geçti. Bu sırada aracından kokain içeren birçok 'snow seals' (zarf) attı. Ancak polis, on dakika süren bir kovalamacanın ardından şoförü köşeye sıkıştırmayı başardı. Genç şüphelinin uyuşturucu etkisi altında olduğu ve yanında 'önemli bir miktar para' bulunduğu ortaya çıktı.

Şahıs gözaltına alındı ve polis tarafından soruşturma başlatıldı. Ayrıca, şüphelinin evinde yapılan aramada, 450 kutu snus ve nikotin içeren paketler ele geçirildi. Polis sözcüsü, kaç zarf olduğu ve yerel sakinlerin buldukları zarfları bildirip bildirmediği konusunda detay vermedi.

Geri Dön 29 Ocak 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN