Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Dünya çapında yazılım krizi: Büyük reset endişesi- 19 Temmuz 2024 Oktan Erdikmen
ALMANYA'DA YENİ VATANDAŞLIK YASASI - Dr. Martin Manzel
Almanya'nın savaşa girme ihtimali var mı? - Haftanın Yorumu 37. Bölüm Oktan Erdikmen
24 Haziran 2024 Pazartesi

Yasak bölgede koşan kadına kurt saldırısı

Başkent Paris yakınlarındaki Thoiry Hayvanat Bahçesi'nde, yayalara yasak bölgede koşu yapan kadına kurtlar saldırdı. Ağır yaralanan kadını, hayvanat bahçesi çalışanları kurtardı.

Yasak bölgede koşan kadına kurt saldırısı

Paris yakınlarındaki Yvelines ilinde bulunan Thoiry Hayvanat Bahçesi'nde sabah saatlerinde 36 yaşındaki bir kadın, sadece araçlara izin verilen bir bölgede koşu yaparken 3 kurt tarafından saldırıya uğradı. Ağır yaralanan kadın, hayvanat bahçesi çalışanları tarafından kurtarıldı.

Yayalara yasak bölgede saldırıya uğradı

Olay, sabah saat 09.00 civarında Thoiry Hayvanat Bahçesi'nin yabani hayatın doğal koşullarının sağlandığı ve yayalara yasak olan bir bölgesinde gerçekleşti. Le Parisien gazetesinin haberine göre, sabah koşusuna çıkan kadın, yalnızca araçlarla girilmesi gereken alanda 3 kurdun saldırısına uğradı. Dişi bir kurdun liderlik ettiği sürüden ayrılan bu kurtlar, kadını boynundan, bacağından ve sırtından ciddi şekilde yaraladı.

Hayvanat bahçesi çalışanları kurtardı

Çevrede bulunan hayvanat bahçesi çalışanları, saldırıya hızlıca müdahale ederek kadını kurtardı ve yaklaşan diğer kurtları engelledi. İlk yardım ekipleri olay yerine gelerek kadına ilk müdahaleyi yaptı. Versailles Savcısı Maryvonne Caillibotte, kadının boynunda, baldırında ve sırtında ciddi ısırıklar olduğunu doğruladı. Yaralı kadın hastaneye kaldırıldı.

Kadının yasaklı bölgeye nasıl girdiği araştırılıyor

Olay, Thoiry Hayvanat Bahçesi'nde güvenlik önlemlerinin gözden geçirilmesine neden oldu. Yetkililer, kadının yasaklı bölgeye nasıl girdiğini araştırmaya devam ediyor. Thoiry Hayvanat Bahçesi'ndeki kurt sürüsü, geçtiğimiz yıl doğan 4 yeni üyeyle genişlemişti.

Geri Dön 24 Haziran 2024 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN