Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sel alarmı: Durum ciddi - 16 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
31 Ekim 2023 Salı

Türklerden Gazze'ye destek eylemi: Savaşı durdurun

Fransa'daki Türk dernekleri, Gazze'deki şiddeti sona erdirmek için protestolarına devam ediyor. DİTİB'e bağlı dernek, yüzlerce kişinin katıldığı bir gösteri düzenledi.

Doğu Fransa'nın Montbeliard şehrinde bulunan DİTİB Valentigney Camii Derneği, Filistin'e destek amacıyla büyük bir miting gerçekleştirdi. Gösteri, öğleden sonra düzenlendi ve yüzlerce kişi katıldı.

Yerel Est Républicain gazetesinin bildirdiğine göre, kentte yaşayan Türkler, büyük bir miting düzenlediler. Polis, yaklaşık 600 göstericinin istasyon önünde toplandığını ve ardından şehir merkezine doğru yürüyüşe geçtiklerini belirtti.

Katılımcılar, yürüyüş sırasında 'Özgür Filistin' ve 'Bu Savaşı Durdurun' yazılı pankartlar taşıdılar. Gösteride hem Türk hem de Filistin bayrakları görüldü.

Dernek yetkilisi Serdar Özkaya, barış için yürüdüklerini ve barışın savaşı sona erdirmenin tek yol olduğunu söyledi. Özkaya, ateşkes çağrısında bulundu. Özkaya açıklamasında, "Dünya liderlerini barış ve adaleti teşvik etmek için bir araya gelmeye ve yapıcı müzakereler için gerekli koşulları oluşturmak üzere birlikte çalışmaya çağırıyoruz" ifadelerini kullandı.

Geri Dön 31 Ekim 2023 Salı Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN