Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da sosyal yardım sallantıda - 4 Aralık 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'ya giriş çıkışta altın ve para getirmek - Av. Muhammed Altunkaya ve Oktan Erdikmen
Almanya'da maaşlar artacak - Haftanın Yorumu 10. Bölüm - Oktan Erdikmen
28 Temmuz 2023 Cuma

Sıla yolundan acı haber... 2 ölü, 3 yaralı

Sıla yolundan bir acı haber daha geldi. Türkiye'den Fransa'ya dönen araç kaza yaptı. Araçta bulunan iki kişi öldü, üç kişi ise yaralandı.

Fransa'nın Colmar şehrinde yaşayan Yozgatlı Yasin Çaycı, izin dönüşü sırasında aracıyla kaza yaptı. Kaza sonucunda araçta bulunan eşi ve kızı olay yerinde hayatını kaybederken, 3 kişi ağır yaralandı.

Olay, 24 Temmuz'da Hırvatistan'ın Nova Gradiska kasabasında meydana geldi. Fransa'dan Yozgat'a doğru seyreden Yasin Çaycı'nın kullandığı Siyah X5 marka araç, aynı istikamette ilerleyen bir TIR'a arkadan çarptı. TIR şoförünün de Türk olduğu bildirildi.

Çarpmanın etkisiyle hurdaya dönen 40 yaşındaki Yasin Çaycı'nın aracında bulunan eşi, 43 yaşındaki Fatma Çaycı ve kızı, 19 yaşındaki Suheyda Çaycı, olay yerinde hayatını kaybetti. Ailenin ortanca kızı 18 yaşındaki Yelda Çaycı, 15 yaşındaki Enes Çaycı ve baba Yasin Çaycı ise ağır yaralı olarak Nova Gradiska'da bulunan 2 hastanede tedavi altına alındı.

Geri Dön 28 Temmuz 2023 Cuma Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN