Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
11 Nisan 2024 Perşembe

Seine Nehri'nde kirlilik uyarısı

Fransa'da çevre örgütü Surfrider Fondation tarafından yapılan bir araştırma, Seine Nehri’nin kirlilik nedeniyle yüzmeye uygun olmadığını ortaya koydu.

Örgüt, Paris Olimpiyat Oyunları'nda çeşitli yüzme yarışmalarının düzenleneceği nehirden son 6 ayda toplanan tüm numunelerdeki su kalitesinin sporcular için yetersiz olduğunu duyurdu. Söz konusu örneklerde koli basil başta olmak üzere çok sayıda bakteri tespit edildiği bildirildi. 

Paris Valiliği ise Olimpiyat Oyunları öncesinde arıtma tesislerinin devreye gireceğini belirterek, olimpiyatlara kadar suyun yüzmeye elverişli hâle getirileceğini taahhüt etti. 

Paris Olimpiyat Oyunları bu yıl 26 Temmuz-11 Ağustos tarihlerinde düzenlenecek.

Geri Dön 11 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN