Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
13 Nisan 2024 Cumartesi

QR kodu olmayan Paris’e giremeyecek

Fransa'da olimpiyat oyunları süresince, Paris’te müsabakaların yapılacağı belirli bölgelere QR koduyla giriş yapılacak ve kodu olmayanlar bölgeye kesinlikle alınmayacak.

Fransa’da İçişleri Bakanlığı, 2024 Paris Olimpiyatları öncesinde bir dizi güvenlik önlemleri alınacağını duyurdu. Bu kapsamda, Paris’te müsabakaların yapılacağı belirli bölgelere QR koduyla giriş yapılacağı, kodu olmayanların ise bölgeye kesinlikle alınmayacağı açıklandı. İsteyenlerin 10 Mayıs itibarıyla çevrimiçi bir internet sitesi üzerinden, kimlik bilgilerini oluşturarak bir QR kod alabileceği belirtildi. 

Geçtiğimiz haftalarda terör örgütü IŞİD’in Avrupalı ülkelere yönelik terör tehdidi Fransa’da endişe yaratmış, terör riski seviyesi yükseltilmişti. İçişleri Bakanlığı terör riskine de işaret ederek, söz konusu uygulamayla şüpheli ve tehlikeli kişilerin bölgeye girişinin engelleneceğini bildirdi.

Paris 2024 Yaz Olimpiyatları, 26 Temmuz-11 Ağustos 2024 tarihleri arasında düzenlenecek.

Geri Dön 13 Nisan 2024 Cumartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN