Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da güvenlik endişesi: On binlerce holigan geliyor - 19 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Ekim 2023 Perşembe

Psikiyatri servislerinde alarm

Fransa'da acil servislerin yanısıra, psikiyatri servislerinde de yatak bulunamıyor.

Fransa'da acil servislerin yanı sıra psikiyatri birimlerinde de kriz yaşandığı ortaya çıktı. Liberation'un haberine göre ülke genelinde psikiyatri servislerinde yatak sayısının yetersiz olduğu, Nantes şehrinde bir hastanede kapasitenin 3'te 1 oranında azaltıldığı belirtildi. Sarthe bölgesinde Mans kentinde ise hemşire sayısının yetersiz olması nedeniyle 3 yataklı ünitenin kapatıldığı açıklandı. 

Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan Genel İş Sendikası, kentteki durumun endişe verici seviyede olduğunu, hastaların sağlığının tehklikeye atıldığını bildirdi. 

Fransa Hastaneler Federasyonu (FHF) verilerine göre ülkede, hastanelerin yüzde 40’ında personel açığı söz konusu. Çalışan sayısı yetersiz olan hastaneler, mecburi olarak yataklı üniteleri kapatma yoluna gidiyor.

Geri Dön 05 Ekim 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN