Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına ve saldırı alarmı: 2 tutuklama - 18 Haziran 2024 Oktan Erdikmen
Almanya'da milletvekili olmak: Arabam yok, kirada oturuyorum - Turgut Yüksel
İlkay ve Emre gol atsın diye dua ediyoruz - Haftanın Yorumu 35. Bölüm Oktan Erdikmen
05 Nisan 2023 Çarşamba

Paris’te temizlik işçileri süresiz greve gidecek

Fransa'da emeklilik yaşını 62'den 64'e çıkaran düzenlemeye tepki büyüyor. Çöp toplayıcıları 13 Nisan'da süresiz grev kararı aldı.

Paris’te temizlik işçileri süresiz greve gidecek

Paris’te çöp toplayıcıları, emeklilik reformunun geri çekilmesi talebiyle süresiz greve gideceklerini duyurdu. Çöp toplayıcıları, mart ayında da iki haftalık greve gitmiş, başkentte on bin tondan fazla çöp birikmişti. Mart ayında yapılan grevde biriken çöp yığınları, kent sakinleri için ciddi bir sağlık tehdidi oluşturmaya başlamış, çöp toplayıcıları İçişleri Bakanlığı’nın talebi üzerine zorla işbaşı yapmıştı.

Grev, şu anda Anayasa Konseyi tarafından incelenen reforma ilişkin nihai kararın verileceği 14 Nisan’dan bir gün önce, 13 Nisan’da başlayacak.

Geri Dön 05 Nisan 2023 Çarşamba Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN