Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da fırtına uyarısı: Kış geri geliyor - 15 Nisan 2024 Oktan Erdikmen
Türkiye'de normal olan, Almanya'da lüks - Yeni Gelenler: Turgut Tülü
Almanya'da yılda bir cinsiyet değiştirilebilecek - Haftanın Yorumu 29. Bölüm Oktan Erdikmen
22 Haziran 2023 Perşembe

Paris'te patlama: 4'ü ağır 37 yaralı

Fransa'nın başkenti Paris'te, bir binada, ilk belirlemelere göre gaz kaçağı sebebiyle patlama yaşanadı. Patlamada 4'ü ağır 37 kişi yaralandı, iki kişi ise kayıp.

Fransa İçişleri Bakanı Gerald Darmanin, Paris'in 5. bölgesinde meydana gelen patlamayla ilgili basına yaptığı açıklamada, 37 kişinin yaralandığını ve bunlardan 4'ünün durumunun ağır olduğunu bildirdi. Ağır yaralıların hayati tehlikesi sürüyor.

Darmanin, dün akşam yaptığı açıklamada, kesin olmamakla birlikte 2 kişinin de kayıp olduğunu ifade etti. Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada, düşüncelerinin yaralılar ve kayıplarla olduğunu söyledi.

Paris'in 5'inci bölgesi Belediye Başkanı Florence Berthout, Fransız BFMTV kanalına yaptığı açıklamada, patlamanın yaşandığı mahallede gazın tamamen kesildiğini ifade etti.

Geri Dön 22 Haziran 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN