Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da kriz aşıldı: Yardımlarda kesinti yok - 23 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
21 Eylül 2023 Perşembe

Marine Le Pen 2027'de aday

Göçmen karşıtı Marine Le PEn, 2027 yılında düzenlenecek cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olacağını söyledi.

Marine Le Pen 2027'de aday

Fransa'nın göçmen karşıtı Ulusal Birlik Partisi eski lideri ve bir önceki Cumhurbaşkanı adayı Marine Le Pen, 2027 cumhurbaşkanlığı seçimlerinde kendi partisinden aday olacağını açıkladı.

Marine Le Pen, TF1 kanalına verdiği röportajda, "Ben, partimin doğal adayıyım." dedi. Sağcı siyasetçi, önceki cumhurbaşkanlığı seçimlerinde üç kez başarısız olmuştu ve geçen yıl kasım ayında liderlik görevini Jordan Bardella'ya devretmişti.

Macron aday olamıyor

Fransa'nın mevcut Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ikinci bir görev süresi için Anayasa gereği aday olamayacak, bu nedenle 2027 seçimlerinde yarışmayacak. Geçen yıl nisan ayında yapılan cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ilk turunda Le Pen, oyların yüzde 41,45'ini alırken, Macron yüzde 58,55'ini kazanmıştı.

Geri Dön 21 Eylül 2023 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN