Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Türkiye'ye telefon götürmede yeni karar - 24 Mayıs 2024 Oktan Erdikmen
"30 yıl böyle yaşayacaklarını düşünseler burada kalamazlardı" - Şerif Issı
Almanya'da döner 4,99€ olsun tartışması - Haftanın Yorumu 31. Bölüm Oktan Erdikmen
25 Nisan 2024 Perşembe

Manş Denizi’nde göçmen teknesi battı: 1’i çocuk 5 ölü

Fransa'dan İngiltere'ye giden bir göçmen teknesi battı. Olayda 1'i çocuk 5 kişi öldü. Teknede 110 kişinin bulunduğu bildirildi.

Manş Denizi’nde göçmen teknesi battı: 1’i çocuk 5 ölü

Fransa’dan İngiltere’ye gitmek isteyen göçmenlerin umuda yolculuğu faciayla sona erdi. Fransa Sahil Güvenliği’nden yapılan açıklamada, Manş Denizi açıklarında, dün düzensiz göçmenlerin bulunduğu bir tekne battı. 110 kişinin bulunduğu teknede, 1’i çocuk olmak üzere 5 kişi yaşamını yitirdi.

Teknenin Fransa’nın Wimereux sahilinden yola çıktığı tespit edildi.

Fransa ve İngiltere arasındaki Manş Denizi’nde görülen güçlü akıntıların tekneler için oldukça tehlikeli olduğu bilinirken, geçtiğimiz ocak ayında 4, mart ayında bir kız çocuğu aynı yerde hayatını kaybetmişti.

Geri Dön 25 Nisan 2024 Perşembe Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN