Google Play Store Avrupadan Mobil Uygulaması
Menü

AVRUPADAN Youtube Video

Almanya'da aralık ayında neler değişecek? - 29 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
Almanya'da 1-0 geriden başlıyorsun - Yeni Gelenler 2. Bölüm: Global Marketing Başkanı Niyazi Kamışlı
Almanya'da yardımlar kesilecek mi? Haftanın Yorumu 8. Bölüm - 18 Kasım 2023 Oktan Erdikmen
02 Ekim 2023 Pazartesi

Mancınıklı protesto

Fransa'nın Bretonya bölgesindeki bir hastanenin gece boyunca acil servisini kapatmasına karşı yapılan protestoda, göstericiler mancınık kullanarak dikkat çekti.

Ulusal medya raporlarına göre, Quimper kentinde toplanan yüzlerce kişi, Carhaix Hastanesi'nin gece boyunca acil servisinin kapatılmasını protesto etti. Bu göstericilere eski cumhurbaşkanı adayı Philippe Poutou ve Carhaix Belediye Başkanı Christian Troadec gibi siyasetçiler de katıldı. Göstericiler, Carhaix Hastanesi'nin acil servisinin her gün kesintisiz olarak açık olmasını talep etti.

Protestocuların mancınık getirmesi dikkat çekti. Polis ve göstericiler arasında çatışmalar yaşanırken, güvenlik güçleri biber gazı kullanarak müdahale etti ve valilik binasına yaklaşmalarını engelledi.

Gösteriye katılan siyasetçiler, valilik yetkilileriyle yaklaşık 2 saat görüştü, ancak taleplerine olumlu bir yanıt alamadılar.

28 Eylül'de bir bebeğin, Carhaix Hastanesi'nin acil servisi kapalı olduğu sırada zamanında müdahale edilmediği için hayatını kaybettiği iddia ediliyor. Hastane yönetimi bebeğin ölümünü doğruladı, ancak zamanında müdahale edilmediği iddialarını reddetti.

Carhaix Hastanesi'nin acil servisi, 4 Eylül'den bu yana 18.30-08.30 saatleri arasında kapalı ve yalnızca acil sağlık ekipleri tarafından yönlendirilen hastaları kabul ediyor.

Geri Dön 02 Ekim 2023 Pazartesi Önceki Yazılar

ESKİ BÜLTENLER

Hoş geldiniz / Herzlich Willkommen
Ziyaretçilerin web sitemizi mümkün olan en iyi şekilde kullanmasını sağlamak için çerezler ve teknolojiler (araçlar) kullanıyoruz. Bize onay verirseniz, bir site ziyaretçisinin uç cihazında bilgi ve veri depolayan ve bunlara buradan erişen üçüncü taraf hizmetlerini kullanacağız. Veri koruma beyanımızdaki gelecek için geçerli olmak üzere, onayınızı istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Avrupadan'da kişisel verilerinizin işlenmesi, haklarınız ve Genel Veri Koruma Yönetmeliği hükümlerine göre irtibat kurulacak kişiler hakkında bilgi veri koruma bildirimi altında bulunabilir: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz


Wir verwenden Cookies und Technologien (Tools), um den Besucher die optimale Nutzung unserer Webseite zu ermöglichen. Sofern Sie uns Ihre Einwilligung erteilen, werden wir Dienste von Drittenanbietern verwenden, die Informationen und Daten im Endgerät eines Seitenbesuchers speichern und dort abrufen. Sie können Ihre Einwilligung jederzeit mit Wirkung für die Zukunft in unserer Datenschutzerklärung widerrufen. Informationen über die Verarbeitung personenbezogener Daten bei Avrupadan, Ihre Rechte und Ansprechpartner gemäß den Bestimmungen der Datenschutzgrundverordnung finden Sie unter Datenschutzhinweis: https://avrupadan.com/sayfa/datenschutz
KABUL ET / ZUSTIMMEN
REDDET / ABLEHNEN